Endüstriyel kategori
Vida İşleme
Vida İşleme alanında Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Öne çıkan OSB'ler
Bu Kategorideki Ürünler
Onaylı tedarikçilerin bu kategorideki ürün katalogları.
Enformak Plastik Teknolojileri
Enjeksiyon Vidaları
Vida İşleme ÜrünüEnformak enjeksiyon vidaları %100 yerli üretilir. Termoplastik ve termoset kalıplamada malzemeyi beslemeden alıp mekanik enerjiyle ergitir, homojenleştirir ve kalıp boşluğuna yüksek basınçla enjekte eder. Tasarım viskozite, ergime sıcaklığı ve proses parametrelerine göre optimize edilir; vida profili, kanal geometrisi ve L/D oranı akışkanlık ve dolum hızını belirler. Yüksek kaliteli alaşımlar, yüzey kaplama ve sertleştirme ile aşınma, korozyon ve yapışmaya karşı dayanım artar. Sertlik 850–1050 HV, derinlik 0,5–0,7 mm. Standart, Barr, Maillefer, dispersif/distribütif karıştırıcılı ve PMMA enjeksiyon vidaları listelenir.
İstanbul · Beylikdüzü OSB
Enformak Plastik Teknolojileri
Plastifikasyon Kovanları
Vida İşleme ÜrünüKovanlar enjeksiyon veya ekstrüzyon prosesinde hammaddenin ısıtılıp işlenmesini sağlayan temel bileşenlerdir; kontrollü ısıtma, erime, basınç ve akış sağlar. İç yüzeylerde bimetalik alaşım veya nitrasyon aşınma, korozyon ve yapışmaya karşı direnç sunar. Çelik kalitesi ve ısıl işlem malzeme türü, proses sıcaklığı ve basınca göre seçilir. Sertlik 850–1050 HV, derinlik 0,5–0,7 mm. Kullanım alanları: ekstrüzyon, enjeksiyon, kauçuk, elastomer, silikon ve PMMA kovanları. Üretimden önce teknik analiz ve proses uyumu testi yapılır.
İstanbul · Beylikdüzü OSB
Enformak Plastik Teknolojileri
Ekstrüzyon Vidaları
Vida İşleme ÜrünüEnformak ekstrüzyon vidaları %100 yerli üretilir. Sürekli ve kontrollü malzeme akışı gerektiren hatlarda plastik ve kauçuk polimerlerin şekillendirilmesinde kilit rol oynar; malzemenin beslenmesinden eriyik ve nihai forma kadar süreci yönetir. Farklı ham madde, katkı ve proses ihtiyaçlarına göre özel geometri ile yüksek karıştırma verimliliği, termal denge ve düşük enerji tüketimi hedeflenir. Sertlik 850–1050 HV, sertlik derinliği 0,5–0,7 mm; yüzeyler aşınma ve korozyona karşı kaplanır. Tek, çift paralel, çift konik, kauçuk, Hans Weber çift konik ve Amut çift paralel tipleri listelenir.
İstanbul · Beylikdüzü OSB
Bu Kategorideki Hizmetler
Onaylı tedarikçilerin bu kategorideki hizmet katalogları.
Enformak Plastik Teknolojileri
Bimetal, PTA, Nitrasyon ve Krom Kaplama
Vida İşleme HizmetiVida sayfası yüzey kaplamalarına bimetal PTA, nitrasyon veya krom örneğini verir; aşınma, korozyon ve yüksek sıcaklığa karşı dayanım için kullanıldığını yazar. Kovan iç yüzeylerinde bimetalik alaşım veya nitrasyon aşınma, korozyon ve yapışmaya karşı direnç sunar. Şirket sayfası neden Enformak maddelerinde aşınma kontrolünü listeler. Sertlik 850–1050 HV, sertlik derinliği 0,5–0,7 mm; aşınma ve korozyon dayanımı skalası 3 olarak yayınlanır.
İstanbul · Beylikdüzü OSB
Enformak Plastik Teknolojileri
360° Teknik Destek ve Yerinde Ölçülendirme
Vida İşleme HizmetiŞirket sayfası “Kısaca” maddelerinde 360° teknik destek ve yerinde ölçülendirmeyi listeler; özelleşmiş tavsiyeler ve yüksek standartlarda üretim de aynı listededir. İletişim sayfası merkez ofis ve fabrikayı Beylikdüzü OSB Mah. 9. Cad. No:14 olarak verir; satış e-postası [email protected]’dur. Üretim teknolojisi metni nihai montaj ve son kontrollerden sonra her ürünün sahada maksimum verimle çalışacak şekilde sevkiyata hazırlandığını yazar.
İstanbul · Beylikdüzü OSB
Enformak Plastik Teknolojileri
Proses Bazlı Vida-Kovan Tasarımı ve İmalat
Vida İşleme HizmetiŞirket sayfası her vida ve kovan tasarımının müşterinin prosesine, hammaddesine ve makine özelliklerine göre özel analizlerle şekillendirildiğini yazar. Üretim teknolojisi bloğu, müşteri odaklı mühendislik tasarımı, sertifikalı malzeme, hassas işleme, ara kontrol, özel kaplama ve ısıl işlem, nihai montaj ve son kontrol sonrası sevkiyatı anlatır. Vida geometrileri kanal derinliği, adım ve uç tasarımıyla karışım ve basıncı optimize eder. Sertlik 850–1050 HV, derinlik 0,5–0,7 mm.
İstanbul · Beylikdüzü OSB
Norm Salihli Vida ve Cıvata
Vida Üretimi
Vida İşleme HizmetiMani̇sa · Salihli OSB
Klemsan Elektrik Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Özel Sipariş Üretim
Vida İşleme HizmetiTeknik resim ya da numune üzerinden özel ölçülü elektrik bağlantı elemanı üretimi. Üretilen tüm malzemelerin boyutları ve detayları özel sipariş üzerine belirlenir; her tür boyutta ve diş aralığında fiş ayağı, klemens, perçin ve kovan imal edilebilir.
İstanbul · İkitelli OSB
Bu Kategorideki Tedarikçiler
3 tedarikçi
Alıcılar için
Vida İşleme tedarikçilerinden teklif alın
Aşağıdaki onaylı firmaları inceleyin veya ihtiyacınızı tanımlayarak Vida İşleme alanında birden fazla tedarikçiden hızlıca teklif toplayın.
-
Onaylı firma profilleri ve sertifikalar
-
Tek RFQ ile birden fazla teklif
-
Yetenek ve lokasyona göre filtreleme
İlgili Kategorilere Göz Atın
Benzer sektörlerde tedarikçi keşfedin.
CNC İşleme
CNC İşleme alanında Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Swiss İşleme
Swiss İşleme alanında Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Metal İmalat
Metal İmalat alanında Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Sac Metal İmalat
Sac Metal İmalat alanında Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Su Jeti Kesim
Su Jeti Kesim alanında Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Büküm
Büküm alanında Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Kalıp Kesim
Kalıp Kesim alanında Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Boru Büküm
Boru Büküm alanında Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Öne Çıkan Tedarikçi Profilleri
Bu kategoride yeterli firma sayısına ulaşan yetenek, sertifika ve ihracat profilleri.
Seri Üretim — Vida İşleme üreticileri
6 onaylı tedarikçi
MalzemePaslanmaz Çelik — Vida İşleme üreticileri
5 onaylı tedarikçi
SektörMakine İmalatı sektörüne Vida İşleme tedarikçileri
5 onaylı tedarikçi
Teknik standartEN — Vida İşleme üreticileri
5 onaylı tedarikçi
SertifikaISO 9001 sertifikalı Vida İşleme tedarikçileri
4 onaylı tedarikçi
Üretim süreciYüksek Hacimli Üretim — Vida İşleme üreticileri
4 onaylı tedarikçi
Yetenekİkincil Operasyonlar — Vida İşleme üreticileri
3 onaylı tedarikçi
MalzemeKarbon Çelik — Vida İşleme üreticileri
3 onaylı tedarikçi
MalzemeSertleştirilmiş Çelik — Vida İşleme üreticileri
3 onaylı tedarikçi
SektörOtomotiv sektörüne Vida İşleme tedarikçileri
3 onaylı tedarikçi
Sektörİnşaat sektörüne Vida İşleme tedarikçileri
3 onaylı tedarikçi
Öne Çıkan Ürün Katalogları
Bu kategoride yeterli tedarikçi sayısına ulaşan standart ürün tipleri.
Öne Çıkan Hizmet Katalogları
Bu kategoride yeterli tedarikçi sayısına ulaşan standart hizmet tipleri.
Doğru tedarikçiyi bulun veya vitrininizi açın
Alıcı olarak teklif talebi gönderin; üretici olarak firma profilinizi bu kategoride yayınlayın.