Endüstriyel kategori
Gıda ve İçecek
Gıda ve İçecek alanında Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Alt Kategoriler
Gıda Hammaddeleri
Gıda Hammaddeleri alanında Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Gıda Ambalajı
Gıda Ambalajı alanında Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Besin Takviyeleri
Besin Takviyeleri alanında Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Gıda Fason Üretim
Gıda Fason Üretim alanında Türk üreticiler ve tedarikçiler.
İçecek Ekipmanları
İçecek Ekipmanları alanında Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Öne çıkan OSB'ler
Bu Kategorideki Ürünler
Onaylı tedarikçilerin bu kategorideki ürün katalogları.
Sütaş Süt Ürünleri A.Ş.
Sütaş Tam Yağlı Süt
Gıda ve İçecek ÜrünüMutlu ineklerimizin taptaze, doğal sütlerini zengin besin değerini koruyarak, el değmeden paketliyoruz. Sütaş uzun ömürlü sütler 135-150 °C arasında değişebilen yüksek sıcaklıklarda 2-4 saniye ısıl işlem görür; böylece doğallığı ve besleyiciliği korunur. Özel makinelerde steril ortamda özel ambalajlara doldurulur; paket açılmadığı sürece oda sıcaklığında tazeliğini korur. 1 L ve 200 ml gramajlarda sunulur. 200 ml Sütaş Süt günlük kalsiyum ihtiyacının yüzde 30’unu karşılar ve 6 g protein içerir. 100 ml’de enerji 61 kcal, yağ 3,5 g, protein 3,0 g, kalsiyum 120 mg’dır.
Bursa
Sütaş Süt Ürünleri A.Ş.
Sütaş Yoğurt
Gıda ve İçecek ÜrünüSütaş, çiftliklerinin doğal ve taze sütleri ile ustalık ve uzmanlığını birleştirerek benzersiz lezzet ve kıvama sahip doğal yoğurtları sunar. Çeşitler arasında kaymaklı, kaymaksız, tava ve süzme yoğurt bulunur. Sütaş Kaymaklı Yoğurt yalnızca inek sütü ve yoğurt mayasıyla üretilir; koruyucu madde içermez. 1 kg kaymaklı yoğurt en az 1,5 L sütten elde edilir. 100 gramında enerji 73 kcal, yağ 3,8 g, protein 4,0 g, kalsiyum 150 mg vardır; 100 gramı günlük kalsiyum ihtiyacının yüzde 19’unu karşılar. Tazelik garantisi olarak üretim tarihini üzerinde taşıyan ilk yoğurttur.
Bursa
Sütaş Süt Ürünleri A.Ş.
Sütaş Ayran
Gıda ve İçecek ÜrünüSütaş Ayran, 7’den 70’e herkesin beğendiği lezzeti ve lıkır lıkır içilebilen kıvamı ile susuzluğu giderir ve ferahlatır. İçindekiler yoğurt, su ve tuzdur; ilave şeker içermez, sütte doğal bulunan süt şekerini taşır. 2,5 L, 2 L, 1,5 L, 1 L, 300 ml, 300 ml cam şişe, 225 ml, 200 ml, 175 ml ve çoklu paketlerde üretilir. 100 ml’de enerji 32 kcal, yağ 1,8 g, protein 2,0 g, tuz 0,6 g, kalsiyum 80 mg’dır. Bir bardağı (250 ml) günlük kalsiyum ihtiyacının yüzde 25’ini karşılar.
Bursa
Vefa İlaç San. ve Tic. A.Ş.
D-Colefor 20000 IU Yumuşak Kapsül
Besin Takviyeleri ÜrünüD-Colefor, 20000 IU D3 vitamini (kolekalsiferol) içeren 14 yumuşak jel kapsüllük ambalajdır. Vefa İlaç üretim sayfasına göre yumuşak jelatinkapsül, kapalı sistemde jelatin ve el değmeden yumuşak jel kapsülleme makinasında üretilir. Yıllık katı üretim kapasitesi 1.425.000.000 adet tablet, film kaplı tablet, kapsül ve yumuşak jel kapsül olarak yayımlanır. Tesis WHO GMP (ilaç) ve ISO 9001:2015 belgelerine sahiptir; Ar-Ge laboratuvarında CTD formatında ruhsat dosyası ve QbD (Quality by Design) çalışmaları yürütülür.
İstanbul · Beylikdüzü OSB
Üstün Plastik Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Dondurma ve Dondurulmuş Gıda IML Kabı
Gıda Ambalajı ÜrünüDondurulmuş gıda ambalajı başlığında dondurma, soğuk tatlı, dondurulmuş et ve dondurulmuş meyve kutuları yazılır. IML kapak ve kova setleri enjeksiyonla üretilir. Dondurucuya uygun performans sitede belirtilir. 6 kıta ve 70’ten fazla ülkeye gıda markalarına tedarik edilir.
İstanbul · İkitelli OSB
Üstün Plastik Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Süt Ürünleri IML Ambalajı
Gıda Ambalajı ÜrünüHakkımızda süt paketleme altında yoğurt, peynir, tereyağı, margarin, sürülebilir ürün kutuları ve krema kovaları sıralanır. Ambalajlar kalıp içi etiketleme (IML) ile ince cidar enjeksiyonda, %100 geri dönüştürülebilir PP’den üretilir. Soyulmayan IML baskı raf görünürlüğü için belirtilir. Mikrodalga ve dondurucuya uygun kaplar ürün yelpazesindedir.
İstanbul · İkitelli OSB
Maya Plastik
Gıda Ambalaj Filmleri ve Poşetler
Gıda Ambalajı ÜrünüGıda ambalajları, tavuk ve ekmek poşetleri gıda güvenliği yönetim sistemi altında üretilir. Tüm üretimin gıda ambalajı kullanımına uygun olduğu belirtilir. Shrink, laminasyonlu ambalaj ve deterjan ambalajları aynı film altyapısından çıkar.
İstanbul · Beylikdüzü OSB
Harman Ambalaj
Gıda Servis Kabı
Gıda Ambalajı ÜrünüGıda servisi için kaplar, ürünün eve ulaşana kadar sıcak ve lezzetli kalması amacıyla üretilir. Kâğıt esaslı ambalaj gıda sektörü müşterilerine yöneliktir. İstanbul tesisi BRC, Sedex ve FSC belgelerine uygun çalışır.
İstanbul · Beylikdüzü OSB
Harman Ambalaj
Fırın Tepsisi ve Çikolata Kutusu
Gıda Ambalajı ÜrünüPortföyde cupcake’lere görsel katkı sağlayan fırın tepsileri ve çikolata kutuları yer alır. Özel kâğıt esaslı ambalaj, tasarım, malzeme, maliyet ve sürdürülebilirlik açısından müşteriye göre çözülür. ISO 9001:2015 belgesi açıklanır.
İstanbul · Beylikdüzü OSB
Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
Unafer Un İyileştirici 25 kg
Gıda Hammaddeleri ÜrünüUnafer 25 kg un iyileştirici ve ekmek geliştirici karışımı As Gıda/FAGEM Ar-Ge çıktısı olarak fırıncılık sektörüne sunulur. Hamur reolojisi, hacim ve raf ömrü parametreleri profesyonel fırınlarda test edilmiş formülasyonlardır.
İstanbul · Dudullu OSB
Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
Instant Kuru Maya 500 g
Gıda Hammaddeleri ÜrünüInstant kuru maya 500 g ambalajda ev ve küçük fırın kullanımına yönelik üretilir. Pakmaya’nın 1976’dan beri süren kuru maya üretim tecrübesiyle fermentasyon gücü ve raf ömrü stabil tutulur. ISO 9001/14001 sertifikalı tesislerde paketlenir; Dudullu OSB ofisi ve dağıtım ağı üzerinden tedarik edilir.
İstanbul · Dudullu OSB
Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
Active Dry Yeast 10 kg
Gıda Hammaddeleri ÜrünüActive dry yeast 10 kg endüstriyel fırın ve pasta üretiminde toplu mayalandırma için sunulur. Yüksek hacimli üretim hatlarında standart dozaj ve çözünürlük sağlanır. Pakmaya fabrikalarında biyolojik proses kontrolü ve kalite laboratuvarı testleri uygulanır.
İstanbul · Dudullu OSB
Bu Kategorideki Hizmetler
Onaylı tedarikçilerin bu kategorideki hizmet katalogları.
Sütaş Süt Ürünleri A.Ş.
Süt Hayvancılığı Eğitim ve Danışmanlık
Gıda ve İçecek HizmetiÜlkemizde süt hayvancılığının daha bilinçli ve verimli yapılabilmesi için eğitim merkezlerimizde üreticilere, öğrencilere ve girişimcilere 1998 yılından beri ücretsiz eğitim ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Şimdiye kadar 20.000 üretici, 35.000 girişimci ve öğrenciye ücretsiz süt hayvancılığı eğitimi sağladık. İlk uygulamalı eğitim merkezi 1998’de Uludağ Üniversitesi iş birliğiyle Karacabey Entegre Tesisleri’nde açıldı; Aksaray ve Bingöl üniversiteleriyle protokoller çerçevesinde bu bölgelerdeki merkezlerde eğitim sürdürülüyor. 2000 yılında Tarım ve Orman Bakanlığı protokolü ile çiftçiler eğitim sonunda bakanlık onaylı sertifika almaktadır.
Bursa
Sütaş Süt Ürünleri A.Ş.
Ev Dışı Tüketim (HORECA)
Gıda ve İçecek HizmetiSüt ve süt ürünleri pazarının lider markası Sütaş, zengin ürün portföyü ve fiyat performans dengesiyle tüm profesyonel ihtiyaçlarınızı karşılar. Çiftlikten Sofralara iş modelimizle üretilen ürünlerimizin doğallığı, lezzeti ve besin değerleri güvence altındadır; Türkiye’nin en geniş dağıtım ağıyla zamanında işletmenize ulaştırılır. Ev dışı tüketim gamında ayran, peynir, kaymak, tereyağı ve krema gibi profesyonel gramajlar yer alır. Siparişler ısı yalıtımlı, buz akülü, soğutuculu özel kutularda hazırlanıp ekiplerle teslim edilir.
Bursa
Üstün Plastik Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Gıda Güvenliği ve Kalite Sistemi
Gıda Ambalajı HizmetiKalite sayfası PE, PS, PP ürünlerde ürün güvenliği yönetim sistemine bağlılığı yazar. BRCGS-PM AA+, ISO 9001, ISO 10002, ISO 14001 ve ISO 45001 hakkımızda belirtilir. Taklit-tağşiş ve gıda savunması risklerinin kontrolü taahhüt edilir. Ulusal ve uluslararası yasal şartlara uyum sürekli iyileştirme ile birlikte yazılır.
İstanbul · İkitelli OSB
Harman Ambalaj
Gıda Ambalaj Tasarımı
Gıda Ambalajı HizmetiMüşterinin zorlu ambalaj talepleri için tasarım, malzeme ve maliyet birlikte çözülür. Ürün gamı katlanır kutu, gıda servis kabı, fırın tepsisi ve çikolata kutusunu kapsar. FSC® belgeli kâğıt kullanımı açıklanır.
İstanbul · Beylikdüzü OSB
Harman Ambalaj
Özel Kâğıt Ambalaj Üretimi
Gıda Ambalajı HizmetiHarman, gıda, tekstil ve horticulture müşterilerine özel kâğıt esaslı ambalaj çözümleri üretir. Tasarım, malzeme, maliyet ve sürdürülebilirlik birlikte ele alınır. İstanbul tesisinde BRC, FSC ve Sedex kapsamında üretim yapılır.
İstanbul · Beylikdüzü OSB
Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
PUM Uygulama ve Eğitim Merkezi
Gıda Hammaddeleri HizmetiPUM (Pakmaya Uygulama Merkezi) fırıncılık ve pastacılık profesyonellerine uygulamalı eğitim ve teknik destek sağlar. 2013’te açılan merkez yeni ürün tanıtımları ve saha desteği koordine eder. Global ihracat müşterilerine teknik dokümantasyon ve numune desteği verilir.
İstanbul · Dudullu OSB
Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
FAGEM Fırıncılık Ar-Ge Hizmeti
Gıda Hammaddeleri HizmetiFAGEM (Fırıncılık, Pastacılık, Değirmencilik Araştırma ve Geliştirme Merkezi) fırın ve pastane müşterilerine formulasyon, proses ve ürün geliştirme desteği verir. 1989’da kurulan merkez İzmit fabrikası bünyesinde pilot fırın testleri yürütür. Uygulama merkezi İstanbul’da profesyonellere eğitim sunar.
İstanbul · Dudullu OSB
Pak Gıda Üretim ve Pazarlama A.Ş.
PakBiomer Biyoteknoloji Hizmeti
Gıda Hammaddeleri HizmetiPakBiomer biyoteknoloji merkezi maya strain geliştirme, fermentasyon optimizasyonu ve kalite analizleri yürütür. 1988’de kurulan merkez Pakmaya maya üretim süreçlerinin bilimsel altyapısını sağlar. Müşteri proseslerinde maya performans danışmanlığı sunulur.
İstanbul · Dudullu OSB
Rella Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Süt ürünleri ihracatı
Gıda ve İçecek HizmetiMani̇sa · Salihli OSB
Yakamoz Sirke Fermantasyon Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.
Şişe dolum
Gıda ve İçecek HizmetiDokuz şişe dolum makinesi son teknoloji olarak yazılır. 10.000 m² kapalı alan bu dolumu taşır. Helal ve hijyen belgeleri hattı kapsar. Hız, şişe hacmine göre ayarlanır. Turgutlu I. OSB kampüsünde 6 fermantör ve 9 dolum makinesi bulunur.
Mani̇sa · Manisa Turgutlu I. OSB
Yakamoz Sirke Fermantasyon Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.
Sos üretimi
Gıda Hammaddeleri HizmetiSos üretimi 200’den fazla çeşit içindedir. Turgutlu kampüsü sirke ile birlikte sos doldurur. Gıda kodeksine uygunluk sitede yazılır. Kıvam, reçeteye göre ayarlanır. Turgutlu I. OSB kampüsünde 6 fermantör ve 9 dolum makinesi bulunur.
Mani̇sa · Manisa Turgutlu I. OSB
Meysu Gıda
İhracat ve Uluslararası Tedarik
Gıda ve İçecek HizmetiKayseri̇ · Kayseri OSB
Bu Kategorideki Tedarikçiler
103 tedarikçi
Alıcılar için
Gıda ve İçecek tedarikçilerinden teklif alın
Aşağıdaki onaylı firmaları inceleyin veya ihtiyacınızı tanımlayarak Gıda ve İçecek alanında birden fazla tedarikçiden hızlıca teklif toplayın.
-
Onaylı firma profilleri ve sertifikalar
-
Tek RFQ ile birden fazla teklif
-
Yetenek ve lokasyona göre filtreleme
İlgili Kategorilere Göz Atın
Benzer sektörlerde tedarikçi keşfedin.
Genel
Sektör geneli blog yazıları ve TurkIndustry duyuruları.
Metal İşleme
Metal İşleme kategorisindeki Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Yapıştırıcılar ve Sızdırmazlık Ürünleri
Yapıştırıcılar ve Sızdırmazlık Ürünleri alanında Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Plastik ve Kauçuk
Plastik ve Kauçuk kategorisindeki Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Otomasyon ve Elektronik
Otomasyon ve Elektronik alanında Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Döküm
Döküm kategorisindeki Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Kimyasallar
Kimyasallar alanında Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Sac Metal
Sac Metal kategorisindeki Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Öne Çıkan Tedarikçi Profilleri
Bu kategoride yeterli firma sayısına ulaşan yetenek, sertifika ve ihracat profilleri.
Gıda sektörüne Gıda ve İçecek tedarikçileri
242 onaylı tedarikçi
Üretim süreciSeri Üretim — Gıda ve İçecek üreticileri
235 onaylı tedarikçi
Teknik standartEN — Gıda ve İçecek üreticileri
207 onaylı tedarikçi
Üretim süreciYüksek Hacimli Üretim — Gıda ve İçecek üreticileri
205 onaylı tedarikçi
SertifikaISO 9001 sertifikalı Gıda ve İçecek tedarikçileri
194 onaylı tedarikçi
SertifikaISO 22000 sertifikalı Gıda ve İçecek tedarikçileri
154 onaylı tedarikçi
SertifikaHelal sertifikalı Gıda ve İçecek tedarikçileri
119 onaylı tedarikçi
SektörTarım sektörüne Gıda ve İçecek tedarikçileri
118 onaylı tedarikçi
İhracatAlmanya pazarına ihracat yapan Gıda ve İçecek firmaları
114 onaylı tedarikçi
YetenekDökme Hammaddeler — Gıda Hammaddeleri üreticileri
82 onaylı tedarikçi
SektörAmbalaj sektörüne Gıda ve İçecek tedarikçileri
79 onaylı tedarikçi
İhracatHollanda pazarına ihracat yapan Gıda ve İçecek firmaları
77 onaylı tedarikçi
Öne Çıkan Ürün Katalogları
Bu kategoride yeterli tedarikçi sayısına ulaşan standart ürün tipleri.
Gıda ve İçecek Ürünü — Gıda ve İçecek ürünleri
82 tedarikçi
Ürün kataloğuGıda Hammaddeleri Ürünü — Gıda Hammaddeleri ürünleri
61 tedarikçi
Ürün kataloğuGıda Ambalajı Ürünü — Gıda Ambalajı ürünleri
36 tedarikçi
Ürün kataloğuEPS Endüstriyel Ambalaj — EPS / Strafor Soğuk Zincir Ambalajı ürünleri
12 tedarikçi
Ürün kataloğuBesin Takviyeleri Ürünü — Besin Takviyeleri ürünleri
4 tedarikçi
Öne Çıkan Hizmet Katalogları
Bu kategoride yeterli tedarikçi sayısına ulaşan standart hizmet tipleri.
Gıda ve İçecek Hizmeti — Gıda ve İçecek hizmetleri
71 tedarikçi
Hizmet kataloğuGıda Ambalajı Hizmeti — Gıda Ambalajı hizmetleri
57 tedarikçi
Hizmet kataloğuGıda Hammaddeleri Hizmeti — Gıda Hammaddeleri hizmetleri
52 tedarikçi
Hizmet kataloğuGıda Fason Üretim Hizmeti — Gıda Fason Üretim hizmetleri
14 tedarikçi
Hizmet kataloğuEPS / Strafor Soğuk Zincir Ambalajı Hizmeti — EPS / Strafor Soğuk Zincir Ambalajı hizmetleri
10 tedarikçi
Doğru tedarikçiyi bulun veya vitrininizi açın
Alıcı olarak teklif talebi gönderin; üretici olarak firma profilinizi bu kategoride yayınlayın.