Endüstriyel kategori
Paslanmaz Çelik
Paslanmaz Çelik alanında Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Öne çıkan OSB'ler
Bu Kategorideki Ürünler
Onaylı tedarikçilerin bu kategorideki ürün katalogları.
Teknik Metal Endüstri Malz. Tic. ve San. A.Ş.
Paslanmaz Çelik Levha
Paslanmaz Çelik Ürünü0,30–80 mm kalınlıkta geniş kalite yelpazesi; stoktan ve servis merkezinden termin ile tedarik edilir. Kesme, dilme ve yüzey işleme hizmetleri AOSB'deki 52.000 m² servis merkezinde gerçekleştirilir.
Adana · Adana Hacı Sabancı OSB
Teknik Metal Endüstri Malz. Tic. ve San. A.Ş.
Paslanmaz Çelik Çubuk
Paslanmaz Çelik ÜrünüØ2–500 mm aralığında 304, 303, 321, 316L, 316Ti, 310S, 202, 204Cu, 420, 430L, 430F, 431, 1.4462 kalitelerinde stok ve özel üretim sunulur. Mersin Serbest Bölge soğuk çekim tesisinde çubuk-tel üretimi yapılır.
Adana · Adana Hacı Sabancı OSB
Teknik Metal Endüstri Malz. Tic. ve San. A.Ş.
Paslanmaz Çelik Rulo
Paslanmaz Çelik Ürünü0,30–12 mm kalınlıkta 304, 304L, 316L, 316Ti, 321, 309S, 310S, 430, 409, 410S, 202, 1.4462 kalitelerinde 2B/BA/No1/No3/No4/SB/Duplo yüzey seçenekleri sunulur. Adana AOSB servis merkezi ve stok sahalarından termin ile tedarik edilir.
Adana · Adana Hacı Sabancı OSB
Tunç Otomat
Paslanmaz Torna Parçaları
Paslanmaz Çelik ÜrünüPaslanmaz ürünler pirinçle birlikte firmanın ikinci malzeme omurgasıdır. CNC torna ile yüksek kaliteli, doğru ölçülü çözümler sunulur. Dünya standartlarında üretim süreci her parçanın titizlikle işlenmesini hedefler.
İstanbul · İkitelli OSB
Borşen Boru San. ve Tic. A.Ş.
Paslanmaz Çelik Boru
Paslanmaz Çelik ÜrünüBorşen kendi fabrikasında TIG kaynaklı krom–nikel paslanmaz çelik boru üretir. 2016’dan itibaren lazer sistemli paslanmaz çelik boru hattı ile üretim kapasitesi üç katına çıkarılmıştır. Stokta 20.000 çeşit paslanmaz ürün bulundurulur.
İstanbul · Dudullu OSB
BMS Mutfak Eşyaları ve Su Arıtma Sistemleri A.Ş.
Paslanmaz çelik mutfak eşyası
Paslanmaz Çelik ÜrünüPaslanmaz çelik mutfak eşyaları BMS ürün gamının ilk grubudur. Üretim 2008’den beri Manisa OSB’de 6.000 m² alanda yapılır. Ürünler yetkili laboratuvar ve üniversitelerde test edilir. Çap ve hacim tencere/çelik grup reçetesine göre basılır.
Mani̇sa · Manisa OSB
Sarıtaş Çelik
Paslanmaz Boru
Paslanmaz Çelik ÜrünüPaslanmaz Boru.
Yalova · Yalova Makina İhtisas
Sarıtaş Çelik
Paslanmaz Sac
Paslanmaz Çelik ÜrünüPaslanmaz Sac.
Yalova · Yalova Makina İhtisas
Ünoks Endüstriyel
Çamaşırhane Sistemi
Paslanmaz Çelik ÜrünüÇamaşırhane Sistemi.
Yalova · Yalova Makina İhtisas
Ünoks Endüstriyel
Gemi Mutfağı Ekipmanı
Paslanmaz Çelik ÜrünüGemi Mutfağı Ekipmanı.
Yalova · Yalova Makina İhtisas
Nikel Paslanmaz
Paslanmaz Boru
Paslanmaz Çelik ÜrünüKaynaklı paslanmaz çelik boru üretimi; mimari ve endüstriyel uygulamalar.
Si̇vas · Sivas Merkez 1. OSB
Nikel Paslanmaz
Paslanmaz Profil
Paslanmaz Çelik ÜrünüKare/dikdörtgen paslanmaz profil üretimi.
Si̇vas · Sivas Merkez 1. OSB
Bu Kategorideki Hizmetler
Onaylı tedarikçilerin bu kategorideki hizmet katalogları.
Teknik Metal Endüstri Malz. Tic. ve San. A.Ş.
Rulo Açma Boy Kesme
Paslanmaz Çelik İmalatAOSB'deki 52.000 m² servis merkezinde yassı malzemelerin en/boy kişiselleştirmesi yapılır. Rulo açma ve boy kesme hatları ile müşteri talebine göre ebatlandırma gerçekleştirilir.
Adana · Adana Hacı Sabancı OSB
Teknik Metal Endüstri Malz. Tic. ve San. A.Ş.
Dilme Hattı
Paslanmaz Çelik İmalatRulo dilme ile müşteri talebine göre en ve yüzey işleme uygulanır. Paslanmaz çelik rulo ve levhalar servis merkezinde dilme hattında işlenir.
Adana · Adana Hacı Sabancı OSB
Teknik Metal Endüstri Malz. Tic. ve San. A.Ş.
Paslanmaz Çelik Stok Tedariği
Paslanmaz Çelik İmalatİstanbul, Adana ve Mersin stok sahaları ile Türkiye geneline geniş ürün yelpazesi ve yüksek stok hacmi sunulur. AOSB servis merkezi adresinden kesim ve termin hizmetleri verilir.
Adana · Adana Hacı Sabancı OSB
Duman Çelik Eşya
Paslanmaz Çelik Sağlık Ürünü İmalatı
Paslanmaz Çelik İmalatPaslanmaz çelik ürünler 304 kalitededir. AD-450 fotoselli el yıkama evyesi; AD-213.P kilitli cam bölmeli ilaç dolabıdır. Ana sayfa, hastane mobilyalarından ameliyathanelere ve paslanmaz çelik ürünlere uzanan üretim yelpazesini yazar.
İstanbul · Beylikdüzü OSB
Borşen Boru San. ve Tic. A.Ş.
Paslanmaz Boru Üretimi
Paslanmaz Çelik İmalatKendi fabrikasında TIG kaynaklı krom–nikel boru üretimi 2006’dan beri yapılır. 2016’da lazer sistemli paslanmaz çelik boru hattı ile kapasite üç katına çıkarılmıştır. Alfa Laval hijyenik boru, fittings, vana ve tank aksesuarları Türkiye satış temsilciliğiyle stoklanır.
İstanbul · Dudullu OSB
BMS Mutfak Eşyaları ve Su Arıtma Sistemleri A.Ş.
Paslanmaz mutfak eşyası üretimi
Paslanmaz Çelik İmalatPaslanmaz çelik mutfak eşyası üretimi 2008’den beri Manisa OSB 6.000 m² alanda yürür. Ürünler yetkili laboratuvar ve üniversitelerde test edilir. Çelik grup, tencere ve servis kaplarını kapsar. Çap, sac kalınlığına göre basılır.
Mani̇sa · Manisa OSB
Sarıtaş Çelik
Paslanmaz Çelik Tedariki
Paslanmaz Çelik İmalatPaslanmaz Çelik Tedariki.
Yalova · Yalova Makina İhtisas
Ünoks Endüstriyel
Gemi Mutfağı Tasarım / İmalat
Paslanmaz Çelik İmalatGemi Mutfağı Tasarım / İmalat.
Yalova · Yalova Makina İhtisas
Ünoks Endüstriyel
Paslanmaz İmalat
Paslanmaz Çelik İmalatPaslanmaz İmalat.
Yalova · Yalova Makina İhtisas
Nikel Paslanmaz
Paslanmaz Boru-Profil Üretimi
Paslanmaz Çelik İmalatPaslanmaz boru ve profil üretim hizmeti.
Si̇vas · Sivas Merkez 1. OSB
İzgi Krom Makina Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Paslanmaz Çelik İmalat
Paslanmaz Çelik İmalatPaslanmaz sac/boru imalat hizmetleri.
Burdur · Burdur OSB
Öztiryakiler Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş. – Antalya Fabrikası
Özel Paslanmaz İmalat
Paslanmaz Çelik İmalatÖlçüye özel paslanmaz mutfak imalatı.
Antalya · Antalya OSB
Bu Kategorideki Tedarikçiler
21 tedarikçi
Alıcılar için
Paslanmaz Çelik tedarikçilerinden teklif alın
Aşağıdaki onaylı firmaları inceleyin veya ihtiyacınızı tanımlayarak Paslanmaz Çelik alanında birden fazla tedarikçiden hızlıca teklif toplayın.
-
Onaylı firma profilleri ve sertifikalar
-
Tek RFQ ile birden fazla teklif
-
Yetenek ve lokasyona göre filtreleme
İlgili Kategorilere Göz Atın
Benzer sektörlerde tedarikçi keşfedin.
Çelik
Çelik alanında Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Alüminyum
Alüminyum alanında Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Pirinç
Pirinç alanında Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Bakır
Bakır alanında Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Metal Saclar
Metal Saclar alanında Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Metal Borular
Metal Borular alanında Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Metal Ekstrüzyon
Metal Ekstrüzyon alanında Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Öne Çıkan Tedarikçi Profilleri
Bu kategoride yeterli firma sayısına ulaşan yetenek, sertifika ve ihracat profilleri.
Seri Üretim — Paslanmaz Çelik üreticileri
36 onaylı tedarikçi
MalzemePaslanmaz Çelik — Paslanmaz Çelik üreticileri
35 onaylı tedarikçi
Teknik standartEN — Paslanmaz Çelik üreticileri
33 onaylı tedarikçi
YetenekPaslanmaz İmalat — Paslanmaz Çelik üreticileri
29 onaylı tedarikçi
SektörGıda sektörüne Paslanmaz Çelik tedarikçileri
24 onaylı tedarikçi
SertifikaISO 9001 sertifikalı Paslanmaz Çelik tedarikçileri
21 onaylı tedarikçi
İhracatAlmanya pazarına ihracat yapan Paslanmaz Çelik firmaları
16 onaylı tedarikçi
SektörMakine İmalatı sektörüne Paslanmaz Çelik tedarikçileri
16 onaylı tedarikçi
Üretim süreciYüksek Hacimli Üretim — Paslanmaz Çelik üreticileri
16 onaylı tedarikçi
SertifikaCE İşareti sertifikalı Paslanmaz Çelik tedarikçileri
15 onaylı tedarikçi
İhracatFransa pazarına ihracat yapan Paslanmaz Çelik firmaları
13 onaylı tedarikçi
İhracatİtalya pazarına ihracat yapan Paslanmaz Çelik firmaları
13 onaylı tedarikçi
Öne Çıkan Ürün Katalogları
Bu kategoride yeterli tedarikçi sayısına ulaşan standart ürün tipleri.
Öne Çıkan Hizmet Katalogları
Bu kategoride yeterli tedarikçi sayısına ulaşan standart hizmet tipleri.
Doğru tedarikçiyi bulun veya vitrininizi açın
Alıcı olarak teklif talebi gönderin; üretici olarak firma profilinizi bu kategoride yayınlayın.