Hizmet keşfi
Galvaniz ve Toz Boya — Metal İmalat Tedarikçi Hizmetleri
Metal İmalat alanında Galvaniz ve Toz Boya sunan Türk üretici ve tedarikçilerin hizmet katalogları.
Metal İmalat kategorisinde Galvaniz ve Toz Boya tipinde 57 tedarikçiden toplam 71 onaylı hizmet.
Metal imalat sektöründe galvaniz ve toz boya hizmetleri, metal yüzeylerin dayanıklılığını artırmak ve estetik bir görünüm kazandırmak amacıyla sunulmaktadır. Bursa ve Tekirdağ'daki tedarikçilerimiz, sıcak daldırma galvaniz ve elektrostatik toz boya gibi çeşitli uygulamalarla bu hizmetleri sağlamaktadır.
Bu hizmetleri karşılaştırırken, kullanılan malzemeler, teknik ekipmanlar ve işçilik kalitesi gibi unsurları göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca, tedarikçilerin deneyimi ve referansları da önemli bir değerlendirme kriteridir.
Dost Galvaniz
Sıcak Daldırma Galvaniz
Galvaniz ve Toz BoyaSıcak daldırma galvanizleme, demir veya çeliğin erimiş çinkoya daldırılarak kaplanmasıdır. Dost Galvaniz prosesi malzeme kabul, askılama, yağalma, hidroklorik asitle yüzey temizleme, durulama, flaks (çinko klorür ve amonyum klorür), kurutma, 440-460 °C çinko banyosu (en az %98 çinko), soğutma, pasivasyon, sökme ve final testi kapsar. Kaplama çinko-demir alaşım katmanlarından oluşur. Tesis ölçüleri 7m x 1,6m x 3,6m olup Ankara ASO2 OSB'de yer alır; EN ISO 1461 ve müşteri talebine göre kaplama sertifikası düzenlenebilir.
Ankara · Ankara Sanayi Odası 2.ve 3. OSB
Avrasya Galvaniz Metal
Galvaniz Kaplama
Galvaniz ve Toz BoyaGalvaniz kaplama hizmeti seçerken parçanın malzeme yapısı, ölçüleri, kullanım ortamı, yüzey durumu ve kaplama sonrası beklentiler birlikte değerlendirilir. Uygulama öncesinde yağ, kir, oksit ve benzeri kalıntılar yüzeyden uzaklaştırılır. Avrasya Galvaniz, yapı çeliği, tarım ekipmanı, enerji iletim hattı ve kent mobilyası gibi metal parça ve konstrüksiyonlar için sıcak daldırma galvaniz süreçlerini proje özelliklerine göre planlar. Tesis havuzu 13 m boy × 1,9 m en × 3,5 m derinliktedir; yıllık kapasite 160.000 tondur. Siparişte parça bilgisi, ölçü, geometri, yüzey durumu ve adet paylaşılır; kaplama sonrası yüzey ve kalınlık kontrolleri yapılır.
Ankara · Ankara Sanayi Odası 2.ve 3. OSB
Hastelsan
Galvaniz ve Toz Boya
Galvaniz ve Toz BoyaSıcak daldırma galvaniz hatlarında çinko kaplama ve panel/çit ürünlerinde elektrostatik toz boya ile yüzey koruma uygulanır. Panel çit üretiminde hammadde ortalama 433 °C sıcaklıkta işlenerek çinko faz tabakası oluşturulur; istenirse PVC veya toz boya kaplama seçilir. Duble panel çitte de sıcak daldırma galvaniz veya PVC kaplama tercih edilebilir. Üç hatlı tesis aylık 8.000 ton galvaniz kapasitesiyle sürekli üretim yapar.
Aksaray · Aksaray OSB
Zekon Demir Çelik
Sıcak Daldırma Galvaniz Tel Üretimi
Galvaniz ve Toz BoyaFirmamız yeni tesiste üç üretim hattı ile üretime devam etmektedir. Yeni tesisimizde hat başına 30 tel ve aylık 8.000 ton üretim kapasitesine sahip tam otomatik üç galvanizleme hattına sahibiz. Üretim hatlarımız 0,80 mm ila 8,00 mm kalınlığında ticari kaplamalı ve kaplamalı teller üretebilir. Tavlı tel sonrasında ürün gamına eklenen daldırma galvaniz tel, zırh teli ve bakır kaplı tel gibi ürünlerle birlikte galvaniz kaplama prosesi kendi bünyemizde yürütülür.
Aksaray · Aksaray OSB
Ün-hak Metal Mutfak Gereçleri Gıda Tekstil Turizm Kuyumculuk Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti.
Takvim Teneke İmalatı
Galvaniz ve Toz BoyaTakvim teneke imalatı hizmeti Ün-Hak Metal üretim portföyünde yer almaktadır. Teneke ambalaj üreticilerine özel ölçü ve baskı gereksinimlerine göre imalat yapılır.
Adana · Adana Hacı Sabancı OSB
Ün-hak Metal Mutfak Gereçleri Gıda Tekstil Turizm Kuyumculuk Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti.
Dilme Teneke İmalatı
Galvaniz ve Toz BoyaDilme teneke imalatı teneke levha ve şerit ürünleri için fason hizmet kapsamındadır. İstenilen genişlik ve kalınlıkta dilme işlemleri gerçekleştirilir.
Adana · Adana Hacı Sabancı OSB
Ün-hak Metal Mutfak Gereçleri Gıda Tekstil Turizm Kuyumculuk Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti.
Fason Boy Kesme
Galvaniz ve Toz BoyaTeneke ambalaj ve metal yan sanayi üreticilerine istenilen ebatlarda boy kesilmiş rulo, hazır levha şeklinde teneke, sac, kalaylı sac sağlanmaktadır. Fason olarak boy kesme işlemleri OSB fabrikasında gerçekleştirilir.
Adana · Adana Hacı Sabancı OSB
Doğan Makina ve Traktör Yedek Parça İmalatı ve İthalat İhracat Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti.
Döküm Parça Üretimi
Galvaniz ve Toz BoyaAvrupa'da ve Türkiye'de faaliyet gösteren üretici müşterilerimiz için döküm parça üreticisi olarak hizmet verilmektedir. Döküm parçalar kategorisinde döküm metal parçalar modern işleme tezgahlarında işlenerek müşteri şartnamelerine uygun teslim edilir.
Adana · Adana Hacı Sabancı OSB
Doğan Makina ve Traktör Yedek Parça İmalatı ve İthalat İhracat Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti.
Talaşlı İmalat Hizmeti
Galvaniz ve Toz BoyaTalaşlı imalat parçaları kapsamında dövme ve döküm makina parçalarının işlenmesi gerçekleştirilir. Prototip yapımı, sipariş üzerine üretim ve seri üretim görevleri tutarlı kalite ve optimum maliyet sağlayan tezgahlarda yürütülür.
Adana · Adana Hacı Sabancı OSB
Doğan Makina ve Traktör Yedek Parça İmalatı ve İthalat İhracat Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti.
Seri Üretim
Galvaniz ve Toz BoyaSeri üretim görevleri müşterilerin isteklerine göre tutarlı kalite ve optimum maliyet sağlayan modern işleme tezgahlarımızda gerçekleşmektedir. Kısa ve uzun vadeli yatırımlarla kapasite planlaması yapılır.
Adana · Adana Hacı Sabancı OSB
Somtech Endüstriyel Tesis İmalat Montaj San. ve Tic. Ltd. Şti.
Endüstriyel Borulama ve Montaj
Galvaniz ve Toz BoyaAnahtar teslimi veya kısmi projeler kapsamında spool imalatı, saha montajı, test ve devreye alma desteği sunulur. İzometri spoollandırma ve weld map hazırlığı dahil borulama disiplinleri proje planına göre yönetilir.
Adana · Adana Hacı Sabancı OSB
İstanbul Kepenk
Bayi Desteği
Galvaniz ve Toz BoyaTürkiye’nin birçok bölgesinde bayilikler yazılır. Daha hızlı çözüm üretilir. Merkez İkitelli OSB’dedir. Bayi sevkiyatı bu hizmettedir. Sevkiyat ve üretim İkitelli OSB, Başakşehir / İstanbul adresinden yürütülür; künye ve firma sitesindeki yayımlanmış teknik bilgiler esastır.
İstanbul · İkitelli OSB
İstanbul Kepenk
Kepenk İmalatı
Galvaniz ve Toz BoyaOtomatik kepenk sistemleri imalatı ana faaliyettir. Tesis İkitelli Metal-İş 12. Blok’tadır. Kepenk üretimi bu hizmettedir. Sevkiyat ve üretim İkitelli OSB, Başakşehir / İstanbul adresinden yürütülür; künye ve firma sitesindeki yayımlanmış teknik bilgiler esastır.
İstanbul · İkitelli OSB
Mobimet Metal Mobilya
Elektrostatik Fırın Boya
Galvaniz ve Toz BoyaTüm listelenen ranza ve karyola sayfalarında boyama tekniği elektrostatik fırın boyadır. Sac konstrüksiyon fırın boya ile kaplanır; bu hizmet kalemi metal mobilya yüzey işlemidir. Renk sipariş spesifikasyonuna göre uygulanır.
Kayseri̇
Kaymet Metal
Kaynaklı İmalat ve Yüzey Kaplama
Galvaniz ve Toz BoyaAna sayfa manuel ve robotik kaynak istasyonları ile talep neyse ona göre kaynak yaptığını yazar. Statik toz boya ve emaye tesisleri yüzey kaplama çeşitliliği olarak verilir. Montaj, paketleme ve sevk aynı süreçte tamamlanır.
Kayseri̇
Akmanlar Damper
Metal İşleme
Galvaniz ve Toz BoyaMetal işleme ile demir-çelik istenilen forma getirilir. Damper ve lowbed parçaları kesilir, bükülür ve kaynaklanır. Üretim tesislerindeki sac işleme parkı kullanılır. Metal İşleme hizmet kalemi bu tesiste bu kapsamda sunulur. 1972’den beri damper, treyler ve lowbed üretilir; Trabzon ve Ankara (Polatlı OSB 202. Cadde) fabrikalarında yaklaşık 100 kişi çalışır, satış sonrası 444 56 14’tür.
Ankara · Polatlı OSB
Mebak Makina
Kalıp Tasarım ve Üretim
Galvaniz ve Toz BoyaMani̇sa · Muradiye OSB
İs-makine Isı Ürünleri
Kaplama
Galvaniz ve Toz BoyaMani̇sa · Muradiye OSB
Çelsan Ziraat Aletleri
Metal Şekillendirme
Galvaniz ve Toz BoyaMani̇sa · Muradiye OSB
Carraro Bisiklet
Montaj ve Boya
Galvaniz ve Toz BoyaMani̇sa · Manisa OSB
Fabal Alüminyum
Şantiye Montaj Desteği
Galvaniz ve Toz BoyaŞantiye Montaj Desteği.
Teki̇rdağ · Ergene-1 OSB
Akarsan Makina Kalıp
Dış Hava Panjuru İmalatı
Galvaniz ve Toz BoyaCephe uygulamaları için dış hava panjuru imalatı.
İzmi̇r · İTOB OSB
Akarsan Makina Kalıp
Difüzör ve Menfez Üretimi
Galvaniz ve Toz BoyaDifüzör ve menfez ürünlerinin seri ve özel üretim hizmeti.
İzmi̇r · İTOB OSB
Akarsan Makina Kalıp
Damper İmalatı
Galvaniz ve Toz BoyaProje ölçülerine göre metal damper imalatı ve tedariki.
İzmi̇r · İTOB OSB
Toplam 71 hizmet bu katalog tipinde. Kategori sayfasındaki filtrelerle tümünü görüntüleyin.
Sık sorulan sorular
Galvanizleme işlemi nedir?
Galvanizleme, metal yüzeylerin korozyona karşı korunması için çinko kaplama işlemidir. Bu işlem, metalin dayanıklılığını artırır ve ömrünü uzatır.
Toz boya uygulaması nasıl yapılır?
Toz boya uygulaması, elektrostatik bir işlemle metal yüzeylere toz halinde boya uygulamaktır. Boya, ısıtılarak metal yüzeye yapışır ve dayanıklı bir kaplama oluşturur.
CNC kesim nedir?
CNC kesim, bilgisayar kontrollü makinelerle metal parçaların hassas bir şekilde kesilmesidir. Bu yöntem, yüksek doğruluk ve tekrarlanabilirlik sağlar.
Kalıp atölyesi hizmetleri neleri kapsar?
Kalıp atölyesi hizmetleri, dövme kalıplarının tasarımını, imalatını ve bakımını içerir. Bu hizmetler, seri üretime hazırlık için gereklidir.