Endüstriyel kategori
Makine İmalat
Makine İmalat kategorisindeki Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Alt Kategoriler
Öne çıkan OSB'ler
Bu Kategorideki Ürünler
Onaylı tedarikçilerin bu kategorideki ürün katalogları.
Unity Otomasyon
Baskı İzleme Sistemi
Konfeksiyon Yardımcı MakinesiBaskı izleme sistemleri ve flexo baskı makinası kenar kontrol + kamera uygulaması listelenir. Kablo, tel ve boru ürünleri ayrı gruptur. Tesis İkitelli OSB Eskoop B-1 59-61-63’tedir. Baskı kalitesi izlemeye yöneliktir.
İstanbul · İkitelli OSB
DMS Dilmenler
DMS Açık En Boyama
Konfeksiyon Yardımcı MakinesiAçık en kumaş boyama makineleri.
Teki̇rdağ · Ergene-1 OSB
DMS Dilmenler
DMS HT Boyama Makinesi
Konfeksiyon Yardımcı MakinesiÖrme ve dokuma kumaş için yüksek sıcaklık boyama makinesi.
Teki̇rdağ · Ergene-1 OSB
DMS Dilmenler
DMS Terbiye Hattı
Konfeksiyon Yardımcı MakinesiKumaş terbiye ve apre hattı.
Teki̇rdağ · Ergene-1 OSB
Dal Teknik
Klinker Soğutucu
Genel Makine İmalatKlinker soğutucu.
Teki̇rdağ · Çorlu 1 OSB
Dal Teknik
Ön Isıtıcı ve Kalsinatör
Özel MakinePreheater ve kalsinatör üniteleri.
Teki̇rdağ · Çorlu 1 OSB
Dal Teknik
Çimento Tesisi Ekipmanı
Özel MakineÇimento proses ekipmanı.
Teki̇rdağ · Çorlu 1 OSB
Doğuşsan
Endüstriyel Hat
Bükme MakinesiÜretim hattı ekipmanları.
İstanbul · Tuzla OSB
Doğuşsan
Makine Yedek Parça
Hava Filtrasyon ve Toz Toplama SistemleriMakine yedek parçaları.
İstanbul · Tuzla OSB
Doğuşsan
Özel Makine
Hava Filtrasyon ve Toz Toplama SistemleriMüşteriye özel makine imalatı.
İstanbul · Tuzla OSB
Global Taral
Gübreleme Ekipmanı
Profesyonel FırınGübreleme makineleri.
İstanbul · Tuzla OSB
Global Taral
Turbo Atomizör
Profesyonel FırınBahçe ve tarla turbo atomizörleri.
İstanbul · Tuzla OSB
Bu Kategorideki Hizmetler
Onaylı tedarikçilerin bu kategorideki hizmet katalogları.
Bertan Plastik Makinaları
Bayi Ağı ve İhracat Desteği
Satış Sonrası Teknik ServisHakkımızda: 32 ülkeye ulaşan ihracat ağı ve 8 yetkili bayi ile Avrupa’dan Afrika’ya faaliyet gösterildiği yazılır. Firma 1979’da Tevfik Bertan tarafından kurulmuştur. Yalnızca plastik film makineleri üretilir. Uzun süreli müşteri memnuniyeti neden BERTAN maddelerindedir.
İstanbul
Bertan Plastik Makinaları
Yedek Parça ve Servis
Teknik Destek ve Yedek ParçaSitede yedek parça grubunda mil kovan, otomatik balon tutucu, havalı şaft, muz merdane ve ekstruder süzgeç listelenir. Neden BERTAN maddelerinde güçlü servis ve yedek parça desteği yazılır. Film hatları HDPE/LDPE üretimine yöneliktir. İletişim Esenyurt adresi ve [email protected] üzerindendir.
İstanbul
DMS Dilmenler
Kurulum ve Devreye Alma
Tekstil Makinesi Özel ÜretimKurulum ve Devreye Alma.
Teki̇rdağ · Ergene-1 OSB
DMS Dilmenler
Satış Sonrası Servis
Tekstil Makinesi Özel ÜretimSatış Sonrası Servis.
Teki̇rdağ · Ergene-1 OSB
DMS Dilmenler
Tekstil Makinesi İmalatı
Tekstil Makinesi Özel ÜretimTekstil Makinesi İmalatı.
Teki̇rdağ · Ergene-1 OSB
Dal Teknik
Özel Makine İmalatı
Özel Makine İmalatıÖzel Makine İmalatı.
Teki̇rdağ · Çorlu 1 OSB
Dal Teknik
Proses Mühendisliği
Proje ve DanışmanlıkProses Mühendisliği.
Teki̇rdağ · Çorlu 1 OSB
Dal Teknik
Anahtar Teslim Çimento Tesisi
Proje ve DanışmanlıkAnahtar Teslim Çimento Tesisi.
Teki̇rdağ · Çorlu 1 OSB
Hisar Çelik Döküm
Talaşlı İmalat
Özel Makine ÜretimiTalaşlı İmalat.
Yalova · Yalova Makina İhtisas
Doğuşsan
Anahtar Teslim Hat
Makine EntegrasyonuAnahtar teslim üretim hattı.
İstanbul · Tuzla OSB
Doğuşsan
Makine İmalatı
Makine EntegrasyonuÖzel makine imalatı.
İstanbul · Tuzla OSB
Global Taral
İhracat Satışı
Özel Mutfak Ekipmanı ÜretimiTarım makinelerinde ihracat.
İstanbul · Tuzla OSB
Bu Kategorideki Tedarikçiler
27 tedarikçi
Alıcılar için
Makine İmalat tedarikçilerinden teklif alın
Aşağıdaki onaylı firmaları inceleyin veya ihtiyacınızı tanımlayarak Makine İmalat alanında birden fazla tedarikçiden hızlıca teklif toplayın.
-
Onaylı firma profilleri ve sertifikalar
-
Tek RFQ ile birden fazla teklif
-
Yetenek ve lokasyona göre filtreleme
İlgili Kategorilere Göz Atın
Benzer sektörlerde tedarikçi keşfedin.
Genel
Sektör geneli blog yazıları ve TurkIndustry duyuruları.
Metal İşleme
Metal İşleme kategorisindeki Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Yapıştırıcılar ve Sızdırmazlık Ürünleri
Yapıştırıcılar ve Sızdırmazlık Ürünleri alanında Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Plastik ve Kauçuk
Plastik ve Kauçuk kategorisindeki Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Otomasyon ve Elektronik
Otomasyon ve Elektronik alanında Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Döküm
Döküm kategorisindeki Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Kimyasallar
Kimyasallar alanında Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Sac Metal
Sac Metal kategorisindeki Türk üreticiler ve tedarikçiler.
Öne Çıkan Tedarikçi Profilleri
Bu kategoride yeterli firma sayısına ulaşan yetenek, sertifika ve ihracat profilleri.
Seri Üretim — Makine İmalat üreticileri
368 onaylı tedarikçi
Teknik standartEN — Makine İmalat üreticileri
324 onaylı tedarikçi
SektörMakine İmalatı sektörüne Makine İmalat tedarikçileri
312 onaylı tedarikçi
MalzemeKarbon Çelik — Makine İmalat üreticileri
243 onaylı tedarikçi
SertifikaISO 9001 sertifikalı Makine İmalat tedarikçileri
239 onaylı tedarikçi
MalzemePaslanmaz Çelik — Makine İmalat üreticileri
236 onaylı tedarikçi
YetenekÖzel Makine İmalatı — Endüstriyel Makineler üreticileri
186 onaylı tedarikçi
SertifikaCE İşareti sertifikalı Makine İmalat tedarikçileri
167 onaylı tedarikçi
Üretim süreciYüksek Hacimli Üretim — Makine İmalat üreticileri
157 onaylı tedarikçi
İhracatAlmanya pazarına ihracat yapan Makine İmalat firmaları
143 onaylı tedarikçi
YetenekOEM Makine Üretimi — Endüstriyel Makineler üreticileri
136 onaylı tedarikçi
MalzemeAlüminyum — Makine İmalat üreticileri
134 onaylı tedarikçi
Öne Çıkan Ürün Katalogları
Bu kategoride yeterli tedarikçi sayısına ulaşan standart ürün tipleri.
Özel Makine — Endüstriyel Makineler ürünleri
123 tedarikçi
Ürün kataloğuGenel Makine İmalat — Makine İmalat ürünleri
57 tedarikçi
Ürün kataloğuGenel Gıda Makineleri — Gıda Makineleri ürünleri
32 tedarikçi
Ürün kataloğuHava Filtrasyon ve Toz Toplama Sistemleri — Endüstriyel Makineler ürünleri
23 tedarikçi
Ürün kataloğuBükme Makinesi — Makine İmalat ürünleri
16 tedarikçi
Ürün kataloğuEndüstriyel Filtreler Ürünü — Endüstriyel Filtreler ürünleri
16 tedarikçi
Ürün kataloğuProfesyonel Fırın — Gıda Makineleri ürünleri
12 tedarikçi
Ürün kataloğuEndüstriyel Toz Filtre / Toplama Ünitesi — Hava Filtrasyon ve Toz Toplama Sistemleri ürünleri
11 tedarikçi
Ürün kataloğuPaslanmaz Çalışma Tezgâhı — Gıda Makineleri ürünleri
9 tedarikçi
Ürün kataloğuKonfeksiyon Yardımcı Makinesi — Tekstil Makineleri ürünleri
9 tedarikçi
Ürün kataloğuKonveyör Modülü — Endüstriyel Makineler ürünleri
9 tedarikçi
Ürün kataloğuCNC Takım Tezgahı — Makine İmalat ürünleri
6 tedarikçi
Öne Çıkan Hizmet Katalogları
Bu kategoride yeterli tedarikçi sayısına ulaşan standart hizmet tipleri.
Özel Makine İmalatı — Endüstriyel Makineler hizmetleri
69 tedarikçi
Hizmet kataloğuMakine Entegrasyonu — Endüstriyel Makineler hizmetleri
69 tedarikçi
Hizmet kataloğuTeknik Destek ve Yedek Parça — Endüstriyel Makineler hizmetleri
64 tedarikçi
Hizmet kataloğuÖzel Makine Üretimi — Makine İmalat hizmetleri
59 tedarikçi
Hizmet kataloğuGenel Endüstriyel Makineler — Endüstriyel Makineler hizmetleri
42 tedarikçi
Hizmet kataloğuMakine Kurulum ve Devreye Alma — Makine İmalat hizmetleri
36 tedarikçi
Hizmet kataloğuCNC Teknik Servisi — Makine İmalat hizmetleri
30 tedarikçi
Hizmet kataloğuSatış Sonrası Teknik Servis — Makine İmalat hizmetleri
28 tedarikçi
Hizmet kataloğuProje ve Danışmanlık — Endüstriyel Makineler hizmetleri
24 tedarikçi
Hizmet kataloğuÖzel Mutfak Ekipmanı Üretimi — Gıda Makineleri hizmetleri
21 tedarikçi
Hizmet kataloğuGıda Paketleme Projelendirme — Gıda Makineleri hizmetleri
14 tedarikçi
Hizmet kataloğuGenel Makine İmalat — Makine İmalat hizmetleri
13 tedarikçi
Doğru tedarikçiyi bulun veya vitrininizi açın
Alıcı olarak teklif talebi gönderin; üretici olarak firma profilinizi bu kategoride yayınlayın.